Pendik Cemile Ayhan
Aralık 28, 2018
Arnavutköy Arazi (Kanalist)
Aralık 28, 2018
PROJELER

MARMADA HOTEL
İstanbul

Marmara Denizinin İncisi
Marmara Adası'nda

Hotelimiz Marmara Denizi'nin incisi Marmara Adası'nda olup, HAG İnşaat bünyesinde bulunmaktadır. Gemi ile adaya ulaştıktan sonra 3 dakikalık harika bir doğa yolcuğu ile konforu, kaliteyi ve huzuru bir arada bulabileceğiniz otelimize ulaşabilirsiniz.

Modern tarzda dizayn edilmiş odaları ve suitleriyle Marmada Hotel, orman manzarası, havuza ve denize sıfır oturulabilir terasları ile yerli ve yabancı misafirlerine en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Marmada Hotel; hizmet kalitesinden taviz vermeyen yapısı ile; gezi, turizm, iş toplantıları ve özel restaurantında yemekli toplantıları ile farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Farklılaşan ve gelişen hotelcilik alanında yenilikleri ve teknolojiyi takip eden otelimiz çevreye duyarlı yapısıyla gıda güvenliğini daima ön planda tutar.

Marmada Hotel kendi alanında uzman eğitimli bir personel ile ekip çalışmasına dikkat ederek her zaman güler yüzlü personeliyle misafirlerinin memnuniyetini amaçlar.

Vizyonumuz

Marmada Hotel; yeni yatırımlar ile yeni istihdamlar oluşturmak, kaliteli hizmetleriyle müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Çevreyi, doğayı korumak ve misafirlerimize karşı saygı ilkemizi koruyarak beklentilerinden daha kaliteli hizmet sunmaktır.

Misyonumuz

Otelimiz; Marmara Adası'nın doğal güzelliğini koruma odaklı turizm amacıyla; huzurlu, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti her zaman misyon edinmiştir.

Planlı, düzenli ve sürekli olarak üstün kaliteli hizmet sunmak Marmada Hotel’in ana hizmet politikasıdır.

Misafirlerimize kaliteli hizmet vererek unutamayacakları bir tatil hizmeti sunmayı arzuluyoruz.