Hakkımızda

Faaliyetlerine Avrupa’da başlayan HAG Group, inşaat, gayrimenkul yatırım, enerji, tarım, otomobil, akaryakıt, turizm, hızlı tüketim, yazılım ve finans sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

HAG İnşaat, konut, villa, ofis ve hotel gibi birbirinden özel proje ve tasarımlara imza atmıştır. İnşaat projeleri dışında iç mimarlık hizmetlerini de bünyesinde barındıran HAG İnşaat anahtar teslim projeler sunmaktadır.

A ve A plus projeler üreten HAG İnşaat; mimaride yeni trendler, son teknoloji, kalite, estetik ve kullanışlı olmayı daima ön planda tutmaktadır.

Dünyadaki mimari gelişmeleri yakından takip eden HAG İnşaat, profesyonel yönetimi, güçlü mali birikimi ile alanında öncü ve güvenilir markalar arasında yer almaktadır.

Ele aldığı özel mühendislik projelerini hayata geçirmeyi başaran HAG İnşaat kurulduğu günden itibaren istikrarlı bir büyümeyi hedeflemiştir.

Türkiye’ye ve HAG İnşaat’ı tercih edenlere de duyduğumuz sorumluluk duygusuyla iş süreçlerimizde ön planda tuttuğumuz kalite anlayışı dışında, doğaya ve sosyal yapıya da son derece önem veriyoruz. HAG inşaat, tüm projelerini doğa dostu olarak tasarlayıp, hayata geçirmektedir.