Başkanın Mesajı

Halit Güven

HAG İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı


İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldum.

Çocukluğumdan itibaren girişimciliğe hep büyük ilgi duydum. Yeni fikirlerin peşinde koşmak, bir fikri büyük bir projeye dönüştürmek benim için son derece önemlidir.

İş hayatıma Almanya’da başladım. Türkiye’ye ilk olarak HAG İnşaat ile giriş yaptık.

HAG İnşaat olarak; konut, villa, ofis ve hotel gibi birbirinden özel proje ve tasarımları gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz.

HAG İnşaat ile; mimaride yeni trendler, son teknoloji, kalite, estetik ve kullanışlı olmayı daima ön planda tutmaktayız.

Ülkemize ve insanımıza duyduğumuz sorumluluk ile her zaman; doğaya saygılı, insan yaşamını kolaylaştıracak, değer katan inşaat projelerini kendimizi sürekli geliştirerek devam ettireceğiz.

Türkiye dışında dünya çapında örnek gösterilecek projelerle ülkemizi ve HAG İnşaat’ı başarıyla tanıtmak istiyoruz. Biz asla kısa mesafe koşucusu değiliz. Uzun vadede; şirketlerimizi büyütüp gelecekte, hangi noktalara taşıyabiliriz diye düşünerek güçlü adımlar atıyoruz.

Bugünden, birkaç yıl sonrasının planlarının üzerinde çalışıyoruz. Hedefimiz; bir gün dünya şirketleri ile yarışabilecek durumda olan şirketler ortaya çıkarmak ve bu şirketlerin, bundan 50 yıl sonrasında da dünya şirketleri ile aynı kulvarda ilerleyebilmesini sağlamak. Dolayısıyla; her durumda sürdürülebilir işler yapmak bizim olmazsa olmazlarımızdandır.